Regulamin korzystania z serwisu

1. Jako właściciele serwisu www.JednaKaloria.pl robimy wszystko co w naszej mocy aby ciągle go rozbudowywać o nowe kategorie i informacje.

2. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności prawnej za nieprawidłowe stosowanie się do podanych informacji lub złe ich odczytanie.

3. Wszystkie umieszczone informacje w tej witrynie pochodzą z danych własnych, ogólnodostępnych lub od osób je zgłaszających.

4. Niektóre informacje mogą zawierać błędy za co przepraszamy i tym samym nie odpowiadamy za ewentualne konsekwencje podania błędu.

5. Korzystanie z wszystkich podanych informacji jest dobrowolne i w przypadku dokładnych działań zdrowotnych prosimy o potwierdzenie tych informacji w innych źródłach dla własnej pewności.

6. Wszystkie dane umieszczone w tej witrynie są podane w celu orientacyjnym i informacyjnym.

7. Dodanie wpisu na forum, dodanie lub zaproponowanie nowego produktu lub umieszczenie swojego przepisu lub swojej diety a także dodanie komentarza nie wiąże się z otrzymaniem jakiegokolwiek wynagrodzenia za to.

8. Właściciele strony nie odpowiadają za wpisy Użytkowników serwisu Jedna Kaloria. Każdy Użytkownik odpowiada indywidualnie za swój komentarz lub wpis i potwierdza, że jest prawnym właścicielem danego wpisu jako właściciel własności intelektualnej oraz posiada prawa autorskie do każdego z nich. Nie wolno umieszczać na stronie www.jednakaloria.pl skopiowanych wpisów z innych stron www.

9. Korzystanie z informacji podanych na stronie: www.jednakaloria.pl oznacza akceptację powyższego regulaminu.


Dodawanie nowego produktu: plus@jednakaloria.pl

Dodanie nowej diety: dieta@jednakaloria.pl

Kontakt ogólny: kontakt@jednakaloria.pl


Komentarze

comments powered by Disqus